O KLUBU

Nogometni klub Tabor Sežana je edini sežanski klub, ki deluje nepretrgoma od svoje ustanovitve leta 1923 do današnjih dni. Takoj leta 1945 so za silo uporabljali igrišče in Stanko Čebulec je začel voditi nogometni krožek v okviru Prosvetnega društva. Ta je bil včlanjen v Zvezo športnih društev Trst. Primanjkovalo je športne opreme. Igralci so se znašli in od angleških vojakov na črno kupovali čevlje in ostalo opremo.

VIZIJA

Ustvarjamo nogometni klub, ki z inovativnim pristopom ter strokovnim in kvalitetnim delom z mladimi dosega tako tekmovalne uspehe, kot tudi dolgoročno finančno stabilnost kluba.

POSLANSTVO

Približati šport mladim, ter jim skozi nogometno igro predajati pozitivne vrednote ter principe ki vodijo k uspehu tako na njihovi športni poti, kot tudi v zasebnem življenju.

VREDNOTE

Samospoštovanje, spoštovanje drugih, spoštovanje avtoritete, strpnost, delavnost, ekipno sodelovanje, vztrajnost, sposobnost premagovanja porazov, prilagodljivost, iznajdljivost, komunikativnost.

karsus.png
Pgm.png