top of page
Search
  • admin

ALMIR SULEJMANOVIĆ ODHAJA NOVIM IZZIVOM NAPROTI

Po uspešnem zaključku sezone se od našega kluba sporazumno poslavlja trener in kasneje pomočnik trenerja članske ekipe, Almir Sulejmanović. Almir je s svojo delavnostjo in strokovnostjo pustil neizbrisen pečat pri uspehih našega kluba v tekmovalni sezoni 2019/20. Zagotovo pa nam bo v spominu najbolj ostala oktobrska tekma proti Mariboru, na kateri so naši nogometaši pod njegovim vodstvom zmagali s 4:1.


»Rad bi se zahvalil vodstvu kluba za izkazano zaupanje v pretekli sezoni. Za nami je zgodovinska sezona in vesel sem, da nam je skupaj uspelo doseči zastavljeni cilj. V meni je prevladala želja po samostojnem delu. Ekipi in strokovnemu štabu z legendarnim Maurom na čelu pa želim, da nadaljujejo v naslednji sezoni z zmagovalnim nizom, kot se je končala letošnja sezona. Hvala tudi vsem gostoljubnim Kraševcem, ki so poskrbeli, da sem se na Krasu počutil kot doma. SREČNO!«Kommentare


bottom of page