top of page
Search

ALMIR SULEJMANOVIĆ ODHAJA NOVIM IZZIVOM NAPROTI

Po uspešnem zaključku sezone se od našega kluba sporazumno poslavlja trener in kasneje pomočnik trenerja članske ekipe, Almir Sulejmanović. Almir je s svojo delavnostjo in strokovnostjo pustil neizbrisen pečat pri uspehih našega kluba v tekmovalni sezoni 2019/20. Zagotovo pa nam bo v spominu najbolj ostala oktobrska tekma proti Mariboru, na kateri so naši nogometaši pod njegovim vodstvom zmagali s 4:1.


»Rad bi se zahvalil vodstvu kluba za izkazano zaupanje v pretekli sezoni. Za nami je zgodovinska sezona in vesel sem, da nam je skupaj uspelo doseči zastavljeni cilj. V meni je prevladala želja po samostojnem delu. Ekipi in strokovnemu štabu z legendarnim Maurom na čelu pa želim, da nadaljujejo v naslednji sezoni z zmagovalnim nizom, kot se je končala letošnja sezona. Hvala tudi vsem gostoljubnim Kraševcem, ki so poskrbeli, da sem se na Krasu počutil kot doma. SREČNO!«bottom of page