• admin

IGOR BOŽIČ JE NOVI TRENER RDEČE-ČRNIH

Novi trener članske ekipe CB24 Tabor Sežana je postal 43-letni Izolan, Igor Božič. V svoji trenerski karieri je deloval kot glavni trener mladinskih selekcij ter opravljal vlogo vodje akademije FC Koper. Izkušnje v prvi ligi si je nabiral v Olimpiji in Kopru, ko je bil pomočnik trenerja Rodolfa Vanolija, s katerim sta leta 2015 osvojila pokal Slovenije in Superpokal. Igor je stari znanec Taborjanov, saj je pred dvajsetimi leti nosil tudi rdeče-črni dres, ko je naš klub prvič nastopal v prvi ligi.

Davor Škerjanc: »Obračamo nov list v zgodbi NK Tabor Sežana. Vodenje članske ekipe CB24 Tabor Sežana prevzema domača stroka, pod vodstvom glavnega trenerja Igorja Božiča. Ideja o izboru Božiča za trenerja članske ekipe je v naših mislih zorela že dlje časa in prepričan sem, da smo izbrali pravi trenutek. Verjamem, da bo ekipa pod njegovim vodstvom spisala novo zgodbo o uspehu.«

Dobrodošel Igor!

karsus.png