MARKO VUKELIČ ZAPUŠČA RDEČE-ČRNE

NK Tabor Sežana sporoča, da je prišlo do sporazumne prekinitve pogodbe z Markom Vukelićem. Marko se je Taboru priključil julija 2016 in je s klubom spisal nepozabno zgodbo o uspehu in je bil eden izmed vidnejših članov ekipe ob uvrstitvi v 1. SNL. Za rdeče-črne je odigral 93 tekem in dosegel 7 zadetkov.

Marko Vukelić: »Zahvalil bi sem vsem tistim, ki so mi v tem dolgem obdobju v klubu stali ob strani in me podpirali. V spominu bom ohranjal vse lepe trenutke, ki jih ni bilo malo, zadnje obdobje pa skušal čim prej pozabiti. Klubu v prihodnosti želim vso srečo ter čim več pravilnih odločitev.«

Marko, zahvaljujemo se ti za ves doprinos ekipi in ti želimo vso srečo na nadaljnji življenjski in športni poti.

karsus.png
Pgm.png