LOG CENTER A NOVI PARTNER KLUBA

Na naši zadnji prvenstveni tekmi so obiskovalci lahko spoznali podjetje LOG Center A d.o.o., ki je v letošnjem letu pričelo z gradnjo novega logističnega centra v sežanski industrijski coni. Logistični center bo podjetjem ponujal kapacitete za logistično dejavnost v velikosti 17 nogometnih igrišč, kjer bo že v pričetku leta 2023 odprtih preko 400 novih delovnih mest.

Med polčasom tekme je na zelenici stadiona Rajko Štolfa potekal slavnostni podpis sponzorske pogodbe, s katero se je podjetje LOG Center A zavezalo k podpori našega kluba za prihodnji 2 sezoni. Župan Občine Sežana David Škabar je ob tem poudaril, da ga veseli, da tuji vlagatelj vstopajo na Kras z razumevanjem svoje družbene odgovornosti in podporo lokalnemu športu.

V Nogometnem klubu Tabor Sežana se jim zahvaljujemo za podporo ter izražamo dobrodošlico v našem kraju.