SPREMEMBA V EKIPI ZA ODNOSE Z JAVNOSTMI

NK Tabor Sežana sporoča, da se Matej Glavina, ki je opravljal funkcije predstavnika za odnose z javnostmi, skrbnika klubskih družbenih omrežij, grafika in fotografa, podaja na pot novih izzivov. Njegove vloge bo do nadaljnjega prevzel Tim Küssel. Mateju se zahvaljujemo za ves doprinos klubu in mu želimo obilo sreče pri njegovih novih projektih in verjamemo, da se ponovno kmalu vidimo. Matej Glavina:"Prečudovita izkušnja, prečudovita zgodba, prečudovitih pet let in pol. Skupaj z ekipo smo spisali neverjetno pravljico in verjamem, da se bo nadaljevala tudi v prihodnje. Sedaj pa je čas, da grem na daljši dopust, si vzamem čas zase in se posvetim stvarem, ki sem jih ves ta čas zanemarjal."

Za vsa morebitna novinarska vprašanja je klub dostopen preko elektronske pošte na pisarna@nktabor.si.