STOPIMO SKUPAJ, DONIRAJMO ZA MIHO

Direktor kluba, Davor Škerjanc, je danes družini Mihe Hlada predal zbrane donacije, ki jih je klub pridobil s pomočjo vstopnic, virtualnih vstopnic ter prostovoljnih prispevkov. Na koncu je znesek presegel 20.000 EUR, za kar smo vam iz srca hvaležni.

»Vsak korak našega Mihe po nogometnih zelenicah je bil kot nitka v klobčiču mladosti. Ob njenem pretrganju nismo ostali sami. Z iskreno srčnostjo ste nas bodrili vsi, ki ste razumeli našo bolečino. Z neverjetno požrtvovalnostjo, organizacijo dobrodelne tekme in zbranimi sredstvi se nitke ponovno sestavljajo. Vsak izmed vas, bilo vas je mnogo, je nitka v klobčiču do končne zmage. Hvala vsem iz srca«, sta ob predaji dejala starša Mihe, Jerica in Sergij.

Akcija pa se še vedno nadaljuje. Vsi, ki še vedno želite pomagati Mihi, lahko svoj prispevek nakažete na TRR Medobčinskega društva prijateljev mladine Sežana. Donacije zbiramo do 30.11.2021.

PODATKI ZA NAKAZILO DONACIJ:

MDPM Sežana, Bazoviška ulica 11, 6210 Sežana

TRR: SI56 0317 9100 0002 015 odprt pri banki SKB